עיצוב גנים

תהליך עיצוב גניםעיצוב גנים עם סטודיו כפיר פישר - אדריכלות נוף

 אנו מאמינים כי עיצוב הגן פועל כמקשה אחת עם עיצוב הבית ולכן ניתן דגש רב בהתאמת תכנית הגן לסביבה, למבנה הבית וסגנון החיים שלכם. 

ליווי מוקדם וביצוע תשתיות תוך כדי בנייה מייעלים את העבודה וחוסכים בעיות בהמשך. 

חשוב לנו שהגן יהיה מעניין ומזמין. פינות ישיבה אלטרנטיביות, מעברים בתוך הצמחייה ואלמנטים של מים ודומם נותנים ערך מוסף לגן. 

הצמחים בגן נבחרים בקפידה תוך התייחסות לתנאי השטח והאקלים. מגוון צמחים רב שנתיים בדגש על שילובי גבהים ופריחות, צבעי עלים וטקסטורות נותנים עניין בכל עונות השנה.

תהליך עיצוב גנים

עיצוב גנים הינו תהליך עבודה המתבסס על מספר היבטים: החל מבחירת סגנון העיצוב, בחירת הצמחייה ותכנון הקומפוזיציה שלה בתוך הגינה ועד תכנון מערכת ההשקיה – אין ספק שמדובר בתהליך מורכב. עם זאת, התוצאה הסופית והיפיפה שווה כל רגע, שכן תוכלו ליהנות מגינה קסומה ופורחת לאורך כל ימות השנה. מעוניינים לעצב את הגינה הפרטית שלכם? מתכננים לשדרג את גג הבניין ולהקים גינה? מומלץ לפנות אל כפיר שפיר – אדריכלות נוף.

עיצוב גנים: מלאכת תכנון מושקעת

אנו מעבירים את ימינו בעבודה תוך מרדף אחר הפרויקט הבא. לכן, בסופו של יום אנו ממהרים לחזור לביתנו – שם נמצא משקט ומרגוע מכל שאירע לאורך היום. כדי שהמרחב האישי שלנו אכן יהיה נעים, מזמין ומעוצב יש להקדיש מחשבה וזמן רבים לתכנון. למה הכוונה? בין אם מדובר בחדרים השונים ובין אם מדובר בחזית הבית – כדי ליצור חזות מעוצבת והרמונית, יהיה עלייכם להקדיש מחשבה לסגנון האהוב עלייכם ביותר.

השלב הראשון במלאכת העיצוב כולל את עיצוב הגינה. בביתכם קיימת מרפסת וברצונכם לשדרג אותה? ישנה גינה פרטית הצמודה לביתכם? כדי להתחיל ולגבש את עיצוב הגינה, מומלץ לפנות אל אדריכל נוף. איש מקצוע זה הינו מומחה בכל הנוגע לתכנון המרחבים הפתוחים – ציבוריים ופרטיים כאחד. בשל כך, ולאורך פגישת הייעוץ, יהיה עלייכם לדון במספר נקודות חשובות:

ראשית, תבחרו יחדיו את הצמחים השונים שיקשטו את גינתכם. החל מעצים, שיחים, מטפסים כמו גם קירות ירוקים ועוד, מומלץ לבחור בצמחיה שתיצור קומפוזיציה ייחודית; קומפוזיציה המבוססת, בין היתר, על שילובים של גודל, צורה וצבע. בנוסף, יהיה עלייכם לתכנן כראוי את מערכת ההשקיה. למה הכוונה? החל מחישוב כמות הצנרת, כמות השתילים בהתאם למ"ר של הגינה ועוד – יש לוודא כי הצמחייה תקבל את כמות המים המספקת.

שילוב הרמוני של טבע ובנייה

אדריכלות נוף הינה עולם ומלואו – בכך אין ספק. בזכותה הסביבה בה אנו חיים הופכת לירוקה ופורחת. וזאת, תוך ניצול מקסימלי של השטח. אם אתם מעוניינים לעצב את הגינה הפרטית שלכם או לשדרג את המראה של מרפסת דירתכם, אתם מוזמנים לפנות אל כפיר פישר – אדריכלות נוף. כפיר נוף הינו אדריכל נוף מנוסה ומקצועי אשר שם לנגד עיניו את תכנון גינה ועיצובה – תוך שילוב ראוי עם  הסביבה העירונית. ביחד, הוא יצור תמונה מלאה בה הטבע והמבנים הולכים יחדיו יד ביד.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים

    דילוג לתוכן