תכנון נוף

תכנון נוף ישלב כראוי בין הטבע לבין הסביבה הבנויה. למה הכוונה? בין אם מדובר בשטחים ציבוריים או פרטיים, אדריכל נוף יעצב כראוי שטחים פתוחים – מתוך מטרה ליצור הרמוניה ויזואלית שתשמור על איכות הסביבה. בהתאם, כדי להוציא אל הפועל את תכנון הנוף יש לקחת מספר פרמטרים חשובים ביותר; פרמטרים שיעצבו את הסביבה בה אנו מביטים. מעוניינים לתכנן גינה במרפסת הדירה שלכם? רוצים לשדרג את הגינה הפרטית הצמודה לביתכם? מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם כפיר פישר – אדריכלות נוף. סטודיו זה מתמחה בתכנון גנים ובהקמתם – תוך מענה מקצועי על דרישות הלקוח.

תכנון נוף: לשתף פעולה עם המומחים

תכנון נוף ועיצוב שטחים פתוחים, המתבצע על ידי אדריכלי נוף, הינו יצירת מופת ויזואלית אשר שומרת במקביל על איכות הסביבה. למה הכוונה? רבים מאתנו בוחרים לגור בעיר וליהנות מיתרונותיה – כמו גם לחיות לצד ההמולה והלכלוך. עם זאת, ובכדי שנוכל לשפר את רמת החיים של העירוניים מבנינו, תכנון נוף יאפשר לנו למצות את הפוטנציאל של הסביבה בה אנו מתנהלים מבלי לפגוע בה; להיפך.

אנו, בחברת כפיר פישר – אדריכלות נוף, רואים בתכנון נוף הזדמנות פז להפגיש בין עולם הצומח לבין המרחב העירוני – תוך הגשמת חלומותיהם של לקוחותינו. כיצד כל אלו באים לידי ביטוי? למשל על ידי תכנון והקמת גינות פרטיות, גינות מרפסת ואף גינות גג. לאורך תהליכי עבודה אלו, אנו  נפגשים עם הלקוח ודנים בצרכיו השונים. בנוסף, אנו חוקרים את השטח עצמו וחושפים את מגוון האילוצים העומדים בפנינו – לצד יתרונותיו הרבים.

לאחר מכן, נבנה את התכנית הרעיונית; תכנית המורכבת ממגוון פרטים – קטנים כגדולים. כל זאת, כדי ליצור את פיסת גן העדן שתהיה רק שלכם. למה אתם מחכים? צרו אתנו קשר וקבעו פגישה!

העיצוב המושלם

בין אם קיבלתם המלצות ובין אם סקרתם את אתרי האינטרנט, בעת החיפוש אחר אדריכלי נוף כל שעליכם לעשות הוא לשאול. עם זאת, שיתוף פעולה עם כפיר פישר – אדריכלות נוף יוביל לתוצאה הרצויה והמוקפדת ביותר. הסטודיו, אשר קיים למעלה מ-20 שנה, מתמחה בעיצוב ובהקמת גנים פרטיים, גינות גג ועוד. בנוסף לכך, אנו נותנים את המענה המקיף והמקצועי ביותר ובהתאם לצרכיו של הלקוח.

תכנון נוף עם סטודיו כפיר פישר

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים

    דילוג לתוכן