עיצוב מלונות

עיצוב מלונות ע"י בעלי מקצוע מנוסים

כשאדם בוחר לצאת לחושפה וללון בבית מלון, הוא מצפה לחוויה רב חושית, אשר מתחילה עם כניסתו למלון. כבר עיצוב הלובי ואפילו עוד לפני כן, עיצוב אזור החוץ לפני הכניסה לתוך המלון יוצרים רושם ראשוני המשפיע כבר על חוויית החופשה והאירוח במלון. כמובן שלכך נוספים היבטים אחרים אך הרושם הראשוני הנוצר מעיצוב הכניסה והלובי הוא רב. לכן, עיצוב מלונות מקדיש לא מעט לעיצוב אזורים אלה כמו גם אזורים ציבוריים ושטחים פתוחים במלון. היום, כשכולם מצלמים ומצטלמים לא רק אורח המלון יחווה את החוויה אלא אנשים רבים נוספים שיראו את עיצוב המלון ברשתות החברתיות.

עיצוב מלונות: עיצוב פנים וחוץ יחד

עיצוב מלונות כולל הן את ההיבט של עיצוב הפנים והן היבטים של עיצוב חוץ כמו צמחיה, כאשר נושא הצמחיה נכנס גם לתוך החללים הסגורים של המלון. היום במלונות רבים ישנו מקום להכנסת עציצים (גם אם מדובר על צמחיה מלאכותית) או קיר עם מטפסים (כנ"ל) אך תכנון אותם אזורים דורש הבנה וניסיון גם באדריכלות נוף. עם זאת, האזורים בהם תיעשה עבודה רבה של אדריכל נוף הם כמובן האזורים החיצוניים: גינת המלון, אזור הבריכה אם הוא חיצוני או הכניסה. במלונות רבים ישנה היום גינת גג ירוקה ומעוצבת, כשבחלקם ישנה גם בריכה על הגג, בריכה לשחייה או בריכת אינפיניטי לעיצוב. כל אלה דורשים תכנון יסודי כשלא מספיק לכך ההיבט העיצובי בלבד אלא היבטים טכניים והנדסיים.

לעיצוב מחודש של המלון וסביבתו החיצונית פנו למומחים בתחום

עיצוב מלונות הוא מורכב וכולל כאמור היבטים רבים, החל מעיצוב ההלובי והכניסה דרך עיצוב המסעדה או חדר האוכל, עיצוב החדרים ועד עיצוב שטחיו החיצוניים של המלון. אדריכל נוף יוכל לקחת חלק הן בתכנון האזורים החיצוניים ועיצובם והן בהוספת אזורים ירוקים לחללים הפנימיים של המלון. חשוב לפנות לצורך כך לאדריכל נוף בעל ניסיון רב בעיצוב מלונות על שטחיהם השונים, כולל תכנון ועיצוב גינת גג על כל ההיבטים בהם יש להתחשב כמו תשתיות, בחירת צמחיה מתאימה ועוד.

כפיר פישר הוא אדריכל נוף בעל ניסיון רב בעיצוב ותכנון גינות פרטיות וציבוריות, כולל בבתי מלון. מוזמנים ליצור קשר.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים

    דילוג לתוכן